nl

Molenstraat 10, 5113 GG Ulicoten

Mijn Theeuwes
Joris Theeuwes Inkoop / algemeen

Joris Theeuwes

Inkoop / algemeen

0031 (0)6 20 26 54 93 joris@theeuwes.nl
Victor Theeuwes Algemeen Varkens

Victor Theeuwes

Algemeen Varkens

0031 (0)6 518 36 819 victor@theeuwes.nl
Willem de Brouwer Varkens

Willem de Brouwer

Varkens

+31 (0)6 390 05 321 willem@theeuwes.nl
Guido Dirven Geiten / Rundvee

Guido Dirven

Geiten / Rundvee

0031 (0)6 342 98 120 guido@theeuwes.nl
Jos Vermeulen Varkens en Klimaat

Jos Vermeulen

Varkens en Klimaat

0031 (0)6 538 17 450 jos@theeuwes.nl
Joep van Eeten Rundvee, Melkrobots

Joep van Eeten

Rundvee, Melkrobots

0031 (0)6 282 21 428 joep@theeuwes.nl
Richard Bastiaansen Rundvee

Richard Bastiaansen

Rundvee

0031 (0)6 485 06 437 richard@theeuwes.nl
Wilbert Smulders Rundvee, Melkrobots

Wilbert Smulders

Rundvee, Melkrobots

0031 (0)6 147 64 103 wilbert@theeuwes.nl
Guy Moonen Algemeen (BE)

Guy Moonen

Algemeen (BE)

0032 (0)475 817138 guy.moonen@theeuwes.nl
Erik Laeremans Varkens (BE)

Erik Laeremans

Varkens (BE)

0032 (0)4 739 45 985 erik@theeuwes.nl
Karin Bekkers Geiten / Rundvee

Karin Bekkers

Geiten / Rundvee

0031 (0)6 147 64 102 karin@theeuwes.nl
Lilly Mathyssen Secretaresse

Lilly Mathyssen

Secretaresse

0031 (0)13 519 96 51 lilly@theeuwes.nl
Annette Schenk-Laureijssen Administratie (NL)

Annette Schenk-Laureijssen

Administratie (NL)

0031 (0)13 519 96 51 annette@theeuwes.nl
Netty Meeuwsen Administratie (NL)

Netty Meeuwsen

Administratie (NL)

0031 (0)13 519 96 51 netty@theeuwes.nl
Cindy Jansens Administratie (BE)

Cindy Jansens

Administratie (BE)

00 32 (0) 14 69 01 69 cindy@theeuwes.nl
Corine de Loijer Nutritie

Corine de Loijer

Nutritie

0031 (0)13 519 96 51 corine@theeuwes.nl
Jos Hafmans Algemeen

Jos Hafmans

Algemeen

0031 (0)13 519 96 51 josh@theeuwes.nl
Johny Timmermans Transport veevoeders

Johny Timmermans

Transport veevoeders

Sander Baijens Transport veevoeders

Sander Baijens

Transport veevoeders

Jos Theeuwes Transport veevoeders

Jos Theeuwes

Transport veevoeders

Piet van den Broek Transport veevoeders

Piet van den Broek

Transport veevoeders

Maarten van der Kaa Transport veevoeders

Maarten van der Kaa

Transport veevoeders

Ad de Jong Transport veevoeders

Ad de Jong

Transport veevoeders

Nils Warmerdam Transport veevoeders

Nils Warmerdam

Transport veevoeders

Sjef Kools Transport veevoeders

Sjef Kools

Transport veevoeders

Bart Marinus Transport grondstoffen

Bart Marinus

Transport grondstoffen

Dennis Wouters Transport grondstoffen

Dennis Wouters

Transport grondstoffen

Joris Bastiaansen Transport zakgoed

Joris Bastiaansen

Transport zakgoed

Ton Geerts Operator

Ton Geerts

Operator

Karel Aerts Operator

Karel Aerts

Operator

Constant  Operator

Constant

Operator

Mathieu Keustermans Operator

Mathieu Keustermans

Operator

Sabas Verdaasdonk Operator

Sabas Verdaasdonk

Operator

Wilbert van Hooft Operator

Wilbert van Hooft

Operator

Jeroen Blom Operator

Jeroen Blom

Operator

Wim van der Kaa Monteur

Wim van der Kaa

Monteur

Eline Brouwers Verzorging Fabriekshygiëne

Eline Brouwers

Verzorging Fabriekshygiëne

" Wij zijn trots op ons team en stellen ze graag aan u voor! "